rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość inwestycyjna Warsaw UNIT w stolicy z biurami serwisowanymi OmniOffice

746779d4c05348e3d8ec1ed1d92ca5f4
Nieruchomość inwestycyjna Warsaw UNIT w stolicy z biurami serwisowanymi OmniOffice.

OmniOffice to centrum biznesowe, które powstało w celu zapewnienia najwyższej jakości środowiska pracy dla przedsiębiorstw oraz instytucji. Lider na polskim rynku biur serwisowanych, dołącza do grona najemców Warsaw UNIT. Firma wynajęła 3090 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej w wieżowcu Ghelamco.
OmniOffice zajmie dwa piętra w 202-metrowym biurowcu Warsaw UNIT, znajdującym się w biznesowym centrum Warszawy przy rondzie Daszyńskiego. Umowa najmu z deweloperem, firmą Ghelamco, została podpisana na okres 10 lat. Biura serwisowane będą dostępne dla nowych najemców od lipca 2023 roku.

Warsaw UNIT to kolejna nasza inwestycja, w której OmniOffice decyduje się ulokować swoje biura serwisowane. Cieszymy się, że firma, dla której – podobnie jak dla nas – komfort i bezpieczeństwo użytkowników stanowią najwyższą wartość, ponownie nam zaufała. Warsaw UNIT, będący dziś jednym z najbardziej zrównoważonych i zaawansowanych technologicznie biurowców w tej części Europy, zagwarantuje najlepsze warunki do pracy i rozwoju biznesu także odbiorcom przestrzeni elastycznych – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju w Ghelamco Poland.

Warsaw UNIT jest już piątą warszawską lokalizacją biur serwisowanych OmniOffice, tym razem tworzoną z myślą o średnich firmach. W naszej najnowszej lokalizacji stawiamy jak zwykle na elastyczne powierzchnie, jednak ich zróżnicowany podział i moduły zawierające przestrzenie wydzielone dla zarządów sprawiają, że najemcami będą tu również firmy średniej wielkości lub polskie oddziały międzynarodowych korporacji. Pierwsi najemcy wprowadzą się do Warsaw UNIT już w lipcu gdy zakończymy prace budowlane – mówi Piotr Woźny, prezes zarządu OmniOffice. – Dziękujemy zespołowi Ghelamco za zaufanie i sprawny proces najmu – dodaje.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora