rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość inwestycyjna Retail Park Dzierżoniów pozyskała najemcę na 1310 m2 powierzchni

default

Projekt realizowany przez Falcon Investment Management we współpracy z BOIG Property Consulting, poszerza ofertę modową o sklep marki NEW YORKER.

Nowy najemca nieruchomości handlowej zajmie powierzchnię ponad 1300 m2. Otwarcie sklepu NEW YORKER w Retail Parku Dzierżoniów będzie debiutem marki w powiecie dzierżoniowskim.
W obiekcie, realizowanym przez inwestora – Falcon Investment Management w kooperacji z BOIG Property Consulting, spółką odpowiedzialną za komercjalizację inwestycji – swoje sklepy otworzy ponad 20 marek.
Obecnie trwają intensywne przygotowania do rozpoczęcia budowy nieruchomości handlowej. Otwarcie parku handlowego w Dzierżoniowie zaplanowano na 2024 rok.

„Rynkowy sukces sieci handlowej NEW YORKER przenosimy na lokalny grunt w przekonaniu, że także w Dzierżoniowie marka zyska rzeszę fanów. Zależy nam na tym aby oferta obiektu wykraczała poza standard typowy dla parków handlowych, stąd właśnie obecność w obiekcie takich marek odzieżowych jak Sinsay, Cropp, House, Diverse czy wspomniany NEW YORKER” – mówi Jan Wciślak, Associate Director w BOIG.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora