rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Nieruchomość inwestycyjna Park Skandynawia rusza ze sprzedażą mieszkań w ramach 5 etapu

Park Skandynawia
Nieruchomość inwestycyjna Park Skandynawia rusza ze sprzedażą mieszkań w ramach 5 etapu.

Spółka mieszkaniowa Skanska Residential Development Poland rozpoczyna sprzedaż piątego etapu osiedla Park Skandynawia usytuowanego w sercu Gocławia. W ramach inwestycji powstaną dwa siedmiopiętrowe budynki mieszkalne. Tym, co odróżnia je od lokali zrealizowanych w poprzednich etapach, są dwupoziomowe mieszkania oraz system smart home w standardzie. Dodatkowo, na dachach obu obiektów zainstalowane zostaną panele fotowoltaiczne, co pozwoli mieszkańcom wybranych lokali czerpać korzyści z własnego źródła energii.

Piąty i zarazem ostatni etap osiedla Park Skandynawia będzie zlokalizowany przy ulicy Precyzyjnej na warszawskim Gocławiu. Projekt inwestycji obejmuje dwa siedmiopiętrowe budynki, w których łącznie znajdzie się 198 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach – od 25 do 124 m kw. Warto podkreślić, że lokale usytuowane na parterze jednego z budynków będą dwupoziomowe. W zależności od położenia, każde mieszkanie będzie miało własny taras, balkon, loggię lub przydomowy ogródek. Dodatkowo, w obu budynkach zaprojektowano wyjątkowe lokale z przestronnymi tarasami o powierzchni ponad 20 m kw. znajdującymi się na ostatniej kondygnacji.

W ramach inwestycji powstanie parking podziemny oraz miejsca postojowe na zewnątrz dostępne dla mieszkańców. Ponadto będzie możliwość zakupu komórki lokatorskiej. Do dyspozycji wszystkich mieszkańców zostaną oddane wózkownia i stojaki na rowery oraz atrakcyjnie wyposażone części wspólne, przygotowane z myślą o różnorodnej aktywności fizycznej.

– Park Skandynawia cieszy się dużą sympatią wśród mieszkańców, którzy doceniają jego prostą architekturę o klasycznej estetyce oraz funkcjonalność – zarówno mieszkań, jak i ciekawie wyposażonych przestrzeni wspólnych, zachęcających do integracji z sąsiadami. Osiedlowa strefa rekreacji dla mieszkańców obejmuje stoły do gry w warcaby, szachy i tenisa stołowego, ściankę wspinaczkową, a także mini boisko do koszykówki. Jesteśmy przekonani, że przyszli lokatorzy piątego etapu Parku Skandynawia od razu poczują jego przyjazną atmosferę i będą zadowoleni z dokonanego wyboru – mówi Aleksandra Goller, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży w Skanska Residential Development Poland.

Rozwiązania proekologiczne i BREEAM INTERIM na poziomie Very Good.

Źródło: Skanska Residential Development Poland.