rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Nieruchomość inwestycyjna OTO Park powstanie w Morągu

OTO Park_Morąg wizualizacja
Fundusz inwestycyjny Falcon Investment Management zakupił grunt przy ulicy Żeromskiego w Morągu. Na działce powstanie nowy projekt handlowy firmy pod marką OTO Park. Za komercjalizację projektu odpowiada firma RG-Leasing.

Nieruchomość inwestycyjna OTO Park powstanie w Morągu. OTO Park w Morągu będzie pierwszym w mieście nowoczesnym obiektem handlowym służącym wygodnym zakupom. Prace projektowe trwają. Realizacja obiektu ma się rozpocząć najprawdopodobniej jeszcze w 2024 roku.

– Obecnie wspólnie z naszym partnerem odpowiedzialnym za komercjalizację tego projektu – firmą RG Leasing – skupiamy się na opracowaniu jak najefektywniejszej koncepcji komercyjnej nowej inwestycji. Oprócz znanej i lubianej przez klientów ogólnopolskiej sieci sklepów spożywczych w projekcie znajdzie się starannie dobrany mix najemców zapewniający szeroką ofertę handlową i usługową, odpowiadającą na codzienne potrzeby zakupowe lokalnej społeczności – mówi Daria Górniak, Leasing & Asset Management Director w Falcon Investment Management.

Źródło: Falcon Investment Management.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora