rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość inwestycyjna Infinity we Wrocławiu z nowym najemcą na pokładzie

Infinity_1

Nieruchomość inwestycyjna Infinity we Wrocławiu z nowym najemcą na pokładzie. Niemal 700 mkw. powierzchni biurowej Infinity we Wrocławiu zajmie zespół firmy ingage Poland.

Nowym najemcą jest firma, która oferuje specjalistyczne oprogramowanie Investor Relations (IR). Firma ingage Poland zdecydowała się wynająć zlokalizowane na piątym piętrze budynku przestrzenie biurowe z widokiem na wrocławski rynek. Biurowiec Infinity cieszy się dużym zainteresowaniem najemców i obecnie niemal połowa powierzchni jest skomercjalizowana.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani, że nasz zespół badawczo-rozwojowy inżynierii programowania będzie mógł pracować w nowoczesnych przestrzeniach Infinity. Głęboko wierzymy, że wysokiej jakości środowisko biurowe odgrywa istotną rolę, zarówno w łączeniu ludzi w celu projektowania oprogramowania dla naszych klientów, jak i na pozyskiwanie najlepszych talentów inżynierskich do naszego zespołu – powiedział Michael Hufton, założyciel i dyrektor zarządzający ingage Poland.

– Z radością witamy w gronie najemców zespół ingage. Wierzę, że w naszym nowoczesnym biurowcu, wyposażonym w najnowsze technologie wspierające komfort pracy, znajdą optymalne środowisko do rozwijania swojej działalności. Infinity to nie tylko wysokiej klasy przestrzeń biurowa. Na dachu naszej inwestycji zostaną zaaranżowane przestronne tarasy z elementami małej architektury i zieleni, dające możliwość złapania oddechu i nabrania nowej energii do działania w trakcie czy po pracy. Jestem przekonany, że zespół ingage doceni nowe warunki pracy i udogodnienia Infinity – powiedział Mariusz Frąckiewicz, Dyrektor Krajowy Avestus Real Estate w Polsce.

Realizowany przez Avestus Real Estate we współpracy z partnerem biznesowym Alchemy Properties biurowiec Infinity będzie siedmiokondygnacyjnym budynkiem biurowym klasy A, w którym znajdzie się m.in. 18 727 m kw. powierzchni biurowej, 1 561 m kw. powierzchni przeznaczonej na handel oraz trzypoziomowy podziemny garaż, oferujący 311 miejsc parkingowych.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora