rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość inwestycyjna Diamond Business Park Gliwice z nowym najemcą magazynowym

7b47b86ce9f8ac2d044e7a3d6ea87af3
Nieruchomość inwestycyjna Diamond Business Park Gliwice znajduje się w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Obiekt pozyskał w ostatnim czasie nowego najemcę.

Skoncentrowana na produkcji zaawansowanych bezzałogowych systemów powietrznych firma inżynierska Flytronic S.A. (część GRUPY WB) wynajęła powierzchnię magazynową w parku logistycznym Diamond Business Park (DBP) w Gliwicach. Najemca będzie miał do dyspozycji ponad 4 tys. m2 powierzchni magazynowej i biurowej.
DBP Gliwice to kompleks produkcyjno-magazynowo-biurowy, realizowany przez White Star Real Estate. Na inwestycję składają się trzy hale o łącznej powierzchni ponad 55 tys. m2.  Nowy najemca, firma Flytronic, rozpocznie działalność w obiekcie jeszcze w lutym br. Doradcą przy tej transakcji była agencja Triflow.

Dla firmy zwiększającej raptownie moce produkcyjne współpraca z przewidującym i znającym potrzeby najemcy partnerem jest kluczowa. Podpisana umowa, dzięki której pojawimy się w łączącym funkcje parku logistycznego z powierzchnią produkcyjną DBP Gliwice, pozwoli na szybkie i efektywny rozwój naszej działalności” – oświadczył Jarosław Zając, prezes zarządu Flytronic S.A.

To co wyróżnia nasz zespół, to ścisła współpraca z firmami obecnymi w naszych obiektach i potencjalnymi najemcami, oraz znajomość ich potrzeb. Każda nowa umowa, jak w przypadku Flytronic, jest bardzo ważna i stanowi potwierdzenie, że nasza filozofia działania odpowiada najemcom i partnerom biznesowym”informowała Urszula Rasmussen, Head of Industrial Leasing w White Star Real Estate.

Nasz kompleks w Gliwicach cieszy się niezmiennym zainteresowaniem. Niewątpliwą zaletą inwestycji jest doskonałe położenie w sercu Górnego Śląska, który przyciąga nie tylko krajowe firmy, ale również logistyków i producentów z Europy. Zaraz po Warszawie, Śląsk jest drugim najważniejszym punktem na magazynowej mapie Polski, wyjątkowo cenionym przez przedsiębiorstwa logistyczne, produkcyjne oraz z sektora e-commerce.” – dodała Urszula Rasmussen.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora