rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Nieruchomość inwestycyjna Bemosphere dostarczyła nowe mieszkania na warszawski rynek

warszawa-deweloper-develia-inwestycja-bemosphere-wizualizacje-9-1-1047x785
Nieruchomość inwestycyjna Bemosphere dostarczyła nowe mieszkania na warszawski rynek.

Rozpoczęły się przekazania mieszkań nabywcom w I etapie inwestycji Bemosphere, którą firma deweloperska Develia zrealizowała na warszawskim Chrzanowie w dzielnicy Bemowo. W ramach tej fazy osiedla powstało 107 lokali o metrażach od 25 do 109 m kw. Trwa budowa kolejnych dwóch budynków kompleksu, w których zaplanowano 182 mieszkania.
Realizowana przez dewelopera wieloetapowa inwestycja powstaje przy ulicy Szeligowskiej na Chrzanowie. W ramach projektu zaplanowano 6 nowoczesnych budynków. Mieszkania zlokalizowane w pierwszym z nich, noszącym nazwę „Natural”, są właśnie przekazywane nabywcom. Twa budowa kolejnych dwóch – „Central” oraz „City”, których ukończenie zaplanowane jest na III kwartał 2024 r. Ich ceny zaczynają się od 15 255 zł za metr kwadratowy.

– Bemosphere to kolejna inwestycja, którą przejęliśmy od Nexity. Funkcjonalne, wieloetapowe osiedle, zostało zaprojektowane zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi. Bemowo słynie z obfitości terenów zielonych i rekreacyjnych, okolice projektu są też bardzo dobrze połączone z innymi dzielnicami Warszawy. W nieodległej przyszłości komunikacja usprawni się jeszcze bardziej – w 2026 roku ma zostać oddana do użytku stacja II linii Metra – Chrzanów, która powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Bemosphere. Większość lokali wchodzących w skład I etapu zostało już sprzedanych, w ofercie mamy jeszcze 5 gotowych mieszkań oraz 21 powstających w kolejnej fazie projektu – komentuje Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A.

 

Źródło: Develia.