rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość inwestycyjna 7R City Flex Warsaw Airport III z najemcą na ponad 5 500 mkw.

7R-City-Park-Warsaw-Airport-III_wiz
Spółka ITP S.A., która specjalizuje się w branży medycyny estetycznej, zdecydowała się na konsolidację i powiększenie wynajmowanej powierzchni magazynowej.

Firma będzie wynajmowała ponad 5 500 metrów kw. w nowej lokalizacji, którą jest nieruchomość inwestycyjna 7R City Flex Warsaw Airport III. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.
Nieruchomość komercyjna 7R City Flex Warsaw Airport III to park magazynowy zlokalizowany w odległości zaledwie 10 km od centrum Warszawy i 500 m od terminala Warsaw Cargo. Obiekt został objęty certyfikacją BREEAM na poziomie Excellent.

– Dla spółki ITP kluczowe było położenie powierzchni magazynowej w granicach Warszawy oraz to, aby nieruchomość spełniała specjalistyczne wymogi pod względem technicznym. Cieszymy się, że wsparliśmy spółkę ITP w skonsolidowaniu i zwiększeniu powierzchni w wysokiej klasy obiekcie, w parku 7R City Flex Warsaw Airport III – mówi Katarzyna Bojanowicz, Business Development Director w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Newmark Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora