rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Nieruchomość biurowo-magazynowa w okolicy Pyrzowic wystawiona na sprzedaż

Pyrzowice(1) (1)
Nieruchomość biurowo-magazynowa w okolicy Pyrzowic wystawiona na sprzedaż. Przedsiębiorcy szukający multifunkcjonalnej przestrzeni, łączącej powierzchnie biurowe z halą produkcyjno-magazynową, do dyspozycji mają wystawiony na sprzedaż budynek zlokalizowany przy ul. Centralnej 6 w Pyrzowicach. W procesie sprzedaży nieruchomości doradzają eksperci firmy Colliers.

Pyrzowicki budynek, w którego sprzedaży doradza zespół Colliers, ma niemal 3116 mkw. powierzchni użytkowej, z czego 1358 mkw. zajmuje hala produkcyjno-magazynowa posiadająca pozwolenie na rozbudowę o kolejne 1012 mkw. Budynek stoi na działce o powierzchni 12 100 mkw., zlokalizowanej zaledwie 1,5 km od wjazdu na autostradę A1 oraz 0,5 km od drogi ekspresowej S1 i Portu Lotniczego Katowice. Drogi są skomunikowane bezkolizyjnymi węzłami. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się hotele, stacje benzynowe, budynki usługowe, parking oraz tereny niezabudowane przeznaczone pod zabudowę usługowo-produkcyjną i inżynierii, w tym centra logistyczne.

– Budynek biurowy i hala produkcyjno-magazynowa to znakomite rozwiązanie, szczególnie biorąc pod uwagę położenie umożliwiające stworzenie sprawnego łańcucha dostaw i eksportu. Wybór już istniejącej nieruchomości pozwala na szybkie zaadaptowanie go do potrzeb danego przedsiębiorstwa – mówi Łukasz Grupa, Associate Director w Dziale Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych w Colliers. Co ważne, nie tylko sam budynek, ale także otaczający go teren jest zagospodarowany placami i dojściami z kostki betonowej. Jest także ogrodzony i uzbrojony. W przypadku tej nieruchomości dodatkowym atutem jest istniejące już pozwolenie na rozbudowę.

Źródło: Colliers.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora