rynek nieruchomości na wynajem

Najemcy zostają w magazynach Hines

DP-Okęcie (1)

Najemcy magazynów Hines  przedłużają umowy najmu. Firma thyssenkrupp przedłużyła na kolejne trzy lata najem 6 260 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Distribution Park Sosnowiec („DP Sosnowiec”). Z kolei firma Nielsen Brandbank pozostanie w Distribution Park Okęcie („DP Okęcie”) na kolejne osiem lat, powiększając równocześnie wynajmowaną powierzchnię biurową do blisko 600 mkw.

Thyssenkrupp jest wiodącym dystrybutorem metali i tworzyw sztucznych w Polsce. Nielsen Brandbank jest to jeden z największych światowych dostawców zaufanych, cyfrowych danych produktowych dla stron e-commerce.

Distribution Park Sosnowiec to 47 100 mkw. wysokiej jakości powierzchni logistycznej, położonej w jednej z najbardziej strategicznych lokalizacji, jaką jest Aglomeracja Śląska.. Obiekt położony jest  przy drodze S1, w niedalekiej odległości od autostrady A4 łączącej Niemcy i Ukrainę. W pobliżu przebiega również trasa E40 prowadząca w kierunku Krakowa i Wrocławia oraz trasa E75 w kierunku Warszawy.

Distribution Park Okęcie to centrum logistyczne zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Centrum składa się z czterech budynków o łącznej powierzchni 39 000 mkw. Atuty kompleksu to między innymi bliskość lotniska, szybki dojazd do centrum Warszawy (20 minut) oraz wygodny dostęp do komunikacji miejskiej. Najemcami powierzchni w Distribution Park Okęcie są między innymi, takie firmy jak: Johnson & Johnson, DPD Polska, CBM Polska, Toshiba, NUAIRoraz LG Electronics.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora