rynek nieruchomości na wynajem

Najemcy zmieniają lokale handlowe na większe w Galerii Jurajskiej

jurajsak

Najemcy w centrum handlowym Galeria Jurajska w Częstochowie zmieniają lokale na większe. Tak się dzieje w przypadku salonu Ani Kruk, który otworzył się po remoncie w nowej lokalizacji, przy okazji zmieniając lokalizację z poziomu +1 na 0.

Z początkiem roku w nowej odsłonie zaprezentował się także salon SWISS, który odświeżył swoje wnętrze. W trakcie remontu i remodelingu są także salony T-Mobile, Etam oraz 4F. Ten ostatni przeniósł się z lokalu mającego 164 mkw. na ponad dwukrotnie większą powierzchnię – 391 mkw.

Zmieni się także położenie lokalu handlowego Diverse, który przeniesie się z poziomu +1 i lokalu o powierzchni 160 mkw. do salonu na poziomie 0, który ma aż 352 mkw. Nowy lokal na poziomie 0 trafił także już w ręce Sony Center. Jego ponowne otwarcie planuje się na wiosnę. Lokal przejął także nowy najemca – Rainbow Tours, który wiosną rozpocznie działalność w salonie o powierzchni 30,37 mkw.

Nowe lokale trafiły także w ręce nowych najemców, którzy rozpoczęli już prace remontowe przed otwarciem. Wśród nich znalazły się 3 restauracje, które uzupełnią obecną ofertę gastronomiczną, na którą składa się 15 restauracji i kawiarni, w tym m.in. KFC, McDonalds, Crepstory, Pizza Hut czy Burger King.

Są też nowi najemcy w strefie restauracyjnej Na poziomie +1 lokal o powierzchni 57,51 mkw. zajmie restauracja Mihiderka, serwująca kuchnię roślinną, z kolei na poziomie 0 lokal o powierzchni 76,39 mkw. trafił w ręce Strefy Sushi. Obie restauracje planują zacząć działalność w kwietniu. Zwolniony lokal po 4F z kolei zagospodaruje Bon Apetito, restauracja sprzedająca dania na wagę.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora