rynek nieruchomości na wynajem

Najemca Splash powiększa powierzchnię w ramach nieruchomości komercyjnej Logistics Point Raszyn

Peakside Raszyn wizualizacja 2022 v3

Nieruchomość komercyjna Logistics Point Raszyn wchodzi w skład portfela nieruchomości zakupionego przez Peakside oraz Partners Group na początku bieżącego roku.

Firma Splash Sp. z o.o., dotychczasowy najemca Logistics Point Raszyn, działający na rynku handlu hurtowego sprzętem AGD, powiększył swoją powierzchnię najmu
o dodatkowe 800 m2. Jednocześnie nastąpiło przedłużenie umowy najmu o kolejne 3 lata. Całkowita, wynajmowana przez Splash, powierzchnia magazynowa wynosi ponad 3.200 m2.
Logistics Point Raszyn to doskonała lokalizacja dla firm, które skupiają się głównie na obsłudze aglomeracji warszawskiej i doceniają bardzo dobre połączenie z miastem. W najbliższym czasie przewidujemy drobne modernizacje obiektu mające na celu poprawę komfortu użytkowania przez najemców. Park charakteryzuje bardzo dobry stan techniczny, a budynki, pomimo swojego wieku, spełniają większość wymagań stawianych obiektom magazynowym i lekkiemu przemysłowi” – mówi Bożena Kaczanowska-Tajan, Asset Maneger Peakside Capital Advisors w Polsce.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora