rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Modernizują obiekt przemysłowy w Nidzicy

Fabryka Konsmetal w Nidzicy_1Firma Konsmetal, lider polskiego rynku mechanicznych zabezpieczeń mienia, wprowadza w pełni zautomatyzowaną instalację magazynowo-produkcyjną w swojej fabryce w Nidzicy. 

Głównym efektem wdrożenia jest optymalizacja procesów w zakresie magazynowania i przygotowania materiałów. Integralną częścią projektu była instalacja wycinarki laserowej Fiber, która zapewnia większą̨ elastyczność́ produkcji, ograniczenie kosztów kooperacji oraz eliminację przestojów związanych z niedostarczeniem materiałów.

Dla jeszcze efektywniejszego działania, wszystkie procesy zintegrowano poprzez zastosowanie oprogramowania, odpowiadającego za planowanie produkcji, przez co cały proces przebiega według wcześniej ustalonego i zatwierdzonego zlecenia produkcyjnego.

Obecnie, nowa instalacja magazynowa, zaprojektowana specjalnie dla zakładu produkcyjnego w Nidzicy, realizuje zadania związane z wewnętrzną logistyką.

W obiekcie przemysłowym  w Nidzicy produkowane są wysokiej klasy sejfy, kasy pancerne, produkty depozytowo–bankowe oraz innowacyjne urządzenia dla branży Retail.

 

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora