rynek nieruchomości zabytkowych na sprzedaż

Marvipol z pozwoleniem na użytkowanie dla nieruchomości inwestycyjnej Kłopotowskiego No11 w stolicy

Klopotowskiego_11-1200x900
Marvipol Development uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla nieruchomości inwestycyjnej Kłopotowskiego No11 w Warszawie.

Deweloper wybudował i sprzedał łącznie 67 mieszkań. W ofercie dostępne są ostatnie lokale użytkowe. Inwestycja powstała na kanwie postindustrialnej zabudowy z początków XX wieku.
Inwestycja Kłopotowskiego No 11 składa się z dwóch części; pierwsza to zabytkowa i odnowiona kamienica, druga – nowopowstały budynek. Obie części tworzą obraz pięknej i stylowej architektury. Inwestycja obejmowała realizację 67 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 25 do 93 m2 oraz 8 lokali usługowych.

Praga Północ, historyczna dzielnica Warszawy o niepowtarzalnym klimacie, przyciąga inwestorów i mieszkańców atrakcyjną tkanką miejską, postępującą rewitalizacją oraz dynamicznym rozwojem. To właśnie tutaj, w miejscu, gdzie bije kulturalne serce Warszawy, a zabytkowe kamienice odzyskują dawny blask, znajduje się nowo zrealizowana inwestycja firmy Marvipol Development S.A. Kłopotowskiego No 11 to więcej niż inwestycja mieszkaniowa. To enklawa z duszą i historią, która zachwyca i intryguje. – mówi Grzegorz Kawecki, wiceprezes Marvipol Development.

 

Za projekt inwestycji odpowiada Pracownia architektoniczno-konserwatorska PROART. Generalnym wykonawcą był TECHBAU Budownictwo.