rynek nieruchomości na wynajem

Marki LPP z lokalami handlowymi w Galerii Libero w Katowicach

EchoNews_Galeria Libero
Wszystkie marki Grupy LPP, czyli Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp i House znajdą się w realizowanej przez Echo Investment na południu Katowic Galerii Libero. Firma zajmie prestiżowe lokalizacje w obiekcie i wynajmie blisko 4 500 mkw.
Największą powierzchnię, bo ponad 2 200 mkw. zajmie dwupoziomowy salon Reserved. Pozostałe marki odzieżowe – Mohito oraz sklepy z oferta dla młodzieży – Cropp, House i  Sinsay – będą dysponować powierzchniami od 415 do blisko 500 mkw.

LPP SA jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm odzieżowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Firma od ponad 20 lat konsekwentnie prowadzi działalność w Polsce i za granicą, odnosząc sukcesy na wymagającym rynku odzieżowym.

Galeria Libero to nowa nieruchomość komercyjna w Katowicach.  Oferuje ponad 150 sklepów, liczne restauracje, kawiarnie, kinowy multipleks, klub fitness. To również nowocześnie zaaranżowany, miejski plac z fontannami, amfiteatrem, skate parkiem, lodowiskiem, miejscami do wypoczynku, gier stacjonarnych i innych aktywności na świeżym powietrzu. Libero powstaje przy ulicy Tadeusza Kościuszki w Katowicach. Otwarcie zaplanowano na wiosnę 2018 roku.

nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora