rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Magazyny Prologis na Węgrzech zmieniają właściciela

Prologis_Park_Hegyeshalom_3

Prologis, Inc. poinformował dziś o sprzedaży magazynów Prologis Park Hegyeshalom na Węgrzech firmie Horvath Rudolf Intertransport Ltd, węgierskiemu dostawcy usług logistycznych.

Zawarta transakcja obejmuje w pełni wynajęty obiekt magazynowy klasy A o łącznej powierzchni 32 300 metrów kwadratowych oraz 24 hektary gruntów.

Prologis Park Hegyeshalom jest pierwszym parkiem logistycznym klasy A w północno-zachodnim regionie Węgier, który leży w tak zwanym „magicznym trójkącie”, na styku trzech granic: węgierskiej, austriackiej i słowackiej. Z parku można łatwo dostać się autostradą do Bratysławy (M15), Wiednia i Budapesztu (M1).

Nasza strategia koncentruje się na rynkach z wysokimi barierami wejścia, które wykazują wysoki popyt przy jednoczesnym niskim wskaźniku pustostanów. Zgodnie z tą polityka inwestycyjną, będziemy dalej skupiać naszą uwagę na kluczowych lokalizacjach w regionie Budapesztu – komentuje László Kemenes, senior vice president and country manager Prologis na Węgrzech. W zawarciu umowy spółkę Prologis reprezentowała agencja JLL, a firmę Horvath Rudolf agencja Deloitte.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora