Magazyny

Magazyny: MLP wybuduje obiekt dla cargo-partner pod Warszawą

wizualizacja Cargo

Firma cargo-partner spedycja sp. z o. o. podpisała z MLP Group umowę najmu 8 tys. m2 powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Pruszków II. Na jej potrzeby zostanie wybudowany również budynek biurowy o powierzchni 1,3 tys. m2, w którym znajdzie się jej główna siedziba.

 Na trzeciej, najwyższej kondygnacji budynku biurowego powstanie taras o powierzchni 300 m2, gdzie z inicjatywy cargo-partner zasadzona zostanie trawa. Zakończenie realizacji obiektów i przekazanie ich najemcy planowane jest w trzecim kwartale 2018 r. Firma cargo-partner uzyskała jednocześnie opcję na zwiększenie powierzchni magazynowej o dodatkowe 3 tys. m2 do łącznie 11 tys. m2.

Centrum logistyczne MLP Pruszków II położone jest w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Park zajmuje łącznie 72 hektarów i docelowo ma obejmować 285 000 mkw. MLP Pruszków II posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i z głównymi arteriami łączącymi stolicę z innymi miastami. Park położony jest między drogą lokalną nr 760 a odcinkiem autostrady A2, 3 km od węzła komunikacyjnego zlokalizowanego w rejonie Pruszkowa-Żbikowa. W jego pobliżu przebiegają linie kolejowe o charakterze międzynarodowym, które umożliwiają doskonałe warunki logistyczne zarówno dla dystrybucji krajowej, jak i międzynarodowej.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora