Informacje dnia

Lokale handlowe: HOMEPARK Janki z nowym najemcą

Homepark_Janki

Fundusz Pradera European Retail Parks jest właścicielem Parku Handlowego HOMEPARK Janki w Warszawie.

HOMEPARK Janki sukcesywnie powiększa grono najemców. Do jego grona dołączyła niedawno marka Bizzarto. Nowy najemca zajął lokal o powierzchni 150 mkw. W transakcji pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.
Park Handlowy HOMEPARK Janki oferuje 26 381 metrów kw. powierzchni. Obecnie w obiekcie funkcjonuje 45 sklepów specjalistycznych. Na terenie centrum działają też punkty usługowe i gastronomiczne.
Sieć HOMEPARK należy do funduszu Pradera European Retail Parks. Parki handlowe HOMEPARK są zarządzane przez BNP Paribas Real Estate Poland.

„HOMEPARK Janki to bez wątpienia ważny punkt na zakupowej mapie wszystkich zainteresowanych budowaniem i remontem wnętrz. Ofertę handlową konstruujemy, tak aby zapewnić klientom szeroki wybór i kompleksowy serwis na każdym etapie prac. Nowy salon Bizzarto doskonale wpisuje się w naszą strategię. Meble tapicerowane Bizzarto to nie tylko nowoczesny design i wygoda, ale przede wszystkim, dzięki modułowości elementów, możliwość stworzenia mebla idealnie wpisującego się w wymogi wnętrza oraz potrzeby użytkowników”. – komentuje Agata Brzezińska, Head of CEE w firmie Pradera.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora