rynek nieruchomości na wynajem

Linux Polska przeprowadził się do biurowca Equator

ben-rosett-10614-unsplash
Firma Linux Polska dołączyła do grona najemców warszawskiego biurowca Equator IV.

Spółka działająca w branży IT zajęła biuro na 11 piętrze.
Linux Polska już blisko dekadę specjalizuje się w usługach konsultingowych i integracyjnych w zakresie tworzenia architektur rozwiązań, systemów oraz aplikacji opartych o technologie bazujące na otwartych źródłach.

Do grona klientów Linux Polska dołączają kolejne firmy, także z zagranicy. Pomagamy największym przedsiębiorstwom na rynku w przeprowadzeniu transformacji IT, adaptacji rozwiązań open source oraz w pokonywaniu barier technologicznych. Współpracujemy na co dzień z wieloma partnerami – światowymi liderami branży IT. Zależy nam na nieustannym rozwoju naszej marki, a przeprowadzka do nowoczesnego biurowca klasy A jest krokiem, który wesprze Linux Polska w tych działaniach. Equator IV umożliwia najemcom dowolną aranżację przestrzeni biurowej, dzięki czemu mamy pewność, że nowe biuro będzie w pełni odpowiadać na potrzeby zespołu Linux Polska. Przy podejmowaniu decyzji o tym, gdzie będzie znajdować się nasza siedziba, nie bez znaczenia był również fakt, że obiekt posiada „zielony certyfikat” BREEAM na poziomie Very Good. To dla nas sygnał, że inwestycja została zaprojektowana oraz zbudowana w taki sposób, aby nie wpływać negatywnie na środowisko naturalne, ani na zdrowie osób przebywających w biurowcu. Zastosowane w obiekcie rozwiązania technologiczne także zostały pomyślane w taki sposób, aby sprzyjać codziennemu komfortowi pracowników. Dlatego jesteśmy pewni, że postawienie na biurowiec Equator było najlepszym wyborem” – uważa Dariusz Świąder, prezes zarządu Linux Polska.

Biurowiec Equator IV należy do kompleksu Equator Office Park mieszczącego się przy Al. Jerozolimskich. Został oddany do użytku w czerwcu 2018 roku.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora