Inwestycje publiczne

Krzesło Normo zaprojektowane przez Maję Ganszyniec, doskonałe do nieruchomości komercyjnych, z nominacją do Dezeen Awards

Arrange

Krzesło Normo zaprojektowane przez Maję Ganszyniec, doskonałe do nieruchomości komercyjnych, otrzymało nominację do Dezeen Awards.

Dobry design w dzisiejszych czasach nie może ignorować takich kwestii, jak wpływ społeczny czy zrównoważony rozwój – tak brzmi kluczowa zasada organizatorów Dezeen Awards. Na liście nominacji (long list) w kategorii Sustainable Design znalazło się krzesło Normo marki Profim, zaprojektowane przez Maję Ganszyniec.

Nagrody przyznawane są przez Dezeen, najpopularniejszą i najbardziej wpływową witrynę internetową poświęconą architekturze i wzornictwu. W tym roku, podczas piątej edycji, wpłynęła rekordowa ilość 5400 zgłoszeń z ponad 90 krajów. Dlatego właśnie te nagrody uważa się obecnie za najbardziej „globalne”. Wśród 32 nominowanych do nagrody w kategorii Sustainable Design znalazło się krzesło Normo marki Profim, zaprojektowane przez Maję Ganszyniec.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora