rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Krakowska inwestycja mieszkaniowa dewelopera ATAL z pozwoleniem na użytkowanie

ETAP IIIA_C1_FIN_v4
ATAL, ogólnopolski deweloper, ogłosił zakończenie budowy a także uzyskanie pozwolenia na użytkowanie dla etapu IIIa nowoczesnego osiedla mieszkaniowego ATAL Aleja Pokoju.

Krakowski kompleks mieszkaniowy oferuje 124 mieszkania na sprzedaż. Kupujący mają do wyboru lokale mieszkalne o powierzchni od 33 do 111 mkw. W ramach inwestycji powstały dwa pięciopietrowe budynki z mieszkaniami o zróżnicowanym układzie – od ergonomicznych kawalerek po czteropokojowe apartamenty.
Większość mieszkań znalazła już swoich właścicieli.
Za projekt inwestycji odpowiedzialna jest pracownia B2 STUDIO.
W ramach osiedla ATAL Aleja Pokoju  dostępne są  jeszcze jedynie mieszkania w etapie IIIb. Ich ceny kształtują się w przedziale 8 800 – 9 900 zł za mkw.

Osiedle to wyróżnia wysoki standard wykończenia, zróżnicowana oferta mieszkaniowa i atrakcyjna lokalizacja, z łatwym dostępem do terenów rekreacyjnych i wypoczynkowych. Jest to idealna opcja dla kogoś kto chce mieszkać w mieście, niedaleko centrum, ale też w okolicach parków i terenów zielonych. Mieszkania z tego etapu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i praktycznie wszystkie zostały wykupione. Spośród ponad 730 mieszkań, wchodzących w skład wszystkich 4 etapów, w sprzedaży pozostało już tylko kilkanaście

– mówi Angelika Kliś, Członek Zarządu ATAL S.A.