rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Kolejne nieruchomości komercyjne CTP Polska z zielonymi certyfikatami

CTPark Opole
Kolejne nieruchomości komercyjne CTP Polska z zielonymi certyfikatami.

Deweloper CTP z kolejnymi certyfikatami BREEAM International New Construction dla inwestycji znajdujących się w jego portfelu. Otrzymały je obiekty OPO3A w CTPark Opole oraz CTP Sulechów, uzyskując odpowiednio 89,4 proc. (poziom „Outstanding”) i 66,2 proc. (poziom „Very Good”).

Budynek OPO3A uzyskał certyfikat BREEAM na najwyższym możliwym poziomie „Outstanding”. Doceniono w nim takie aspekty, jak: energetyka (100/100), gospodarowanie zasobami wodnymi (100/100), czy zarządzanie obiektem (94/100).
Znajdujący się w sąsiedztwie autostrady A2 i drogi ekspresowej S3 CTPark Sulechów to druga, po CTPark Iłowa, realizacja dewelopera w województwie lubuskim. Obecnie do dyspozycji najemców oddano tam około 81.500 mkw. powierzchni, a w planach jest powiększenie jej o ponad 12 tys. mkw. Projekt zakłada możliwość zainstalowania paneli słonecznych o docelowej mocy 6MWp czy wyposażenia go w stacje do ładowania pojazdów elektrycznych. Ponadto zapewnia niezakłócony dostęp światła dziennego do wnętrz – w strefie dokowej na poziomie nawet 8 proc.

Źródło: CTP.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora