rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Kolejne apartamenty od Archicom we Wrocławiu

pic09010Deweloper Archicom wprowadza do sprzedaży kolejne apartamenty w inwestycji River Point we Wrocławiu, na Kępie Mieszczańskiej, zaledwie kilkaset metrów od Starego Miasta, przy nadodrzańskich bulwarach.

– Dobra koniunktura gospodarcza i dynamiczny rozwój Wrocławia sprawiają, że coraz więcej klientów interesuje się mieszkaniami o podwyższonym standardzie i apartamentami. River Point idealnie wpisuje się w te trendy – mówi Tomasz Sujak, Członek Zarządu Archicom S.A

Pierwszy budynek trafił do sprzedaży pod koniec marca, od tego czasu zakontraktowanych zostało już 19 apartamentów. Powierzchnia wprowadzanych do sprzedaży apartamentów waha się od 64 do 167 m. kw., a ceny zaczynają się od 7 100 zł za mkw.

Zakończenie budowy i oddanie budynku do użytku przewidziane jest w I kw. 2019 r. Zlokalizowany w centrum Wrocławia kompleks apartamentowców River Point będzie się składał z trzech  budynków. Ich mieszkańcy będą mogli podziwiać panoramę Starego Miasta i rzekę.Do dyspozycji mieszkańców będzie również wspólny taras widokowy na dachu.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora