rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Kolejna pula mieszkań w ramach nieruchomości inwestycyjnej Osiedle Kościuszki w sprzedaży

Osiedle Kościuszki Chorzów_3
Kolejna pula mieszkań w ramach nieruchomości inwestycyjnej Osiedle Kościuszki w sprzedaży.

Grupa J.W. Construction uruchomiła sprzedaż mieszkań w kolejnym budynku należącym do Osiedla Kościuszki w Chorzowie. To kameralna inwestycja wyróżniająca się m.in. ze względu na atrakcyjną lokalizację w samym centrum miasta, tuż przy Parku Śląskim, a także wysoki standard wykończenia. W nowej puli dostępne są różnorodne mieszkania o powierzchni od 31 do 80 m2.

Budowa Osiedla Kościuszki została oficjalnie zakończona w połowie 2023 roku. Od tego momentu chorzowska inwestycja, w skład której wchodzi 6 budynków o zróżnicowanej wysokości, powoli zaczyna zapełniać się nowymi mieszkańcami.

J.W. Construction wprowadziło właśnie do sprzedaży kolejny budynek liczący 89 mieszkań o podwyższonym standardzie. Potencjalni inwestorzy mają do wyboru zarówno kompaktowe kawalerki, jak i 2- oraz 3- pokojowe mieszkania idealne dla młodych par lub rodzin z dzieckiem, a także przestronne 4-pokojowe mieszkania o powierzchni do 80 m2. Do mieszkań przynależą duże balkony oraz tarasy mieszczące się na ostatniej kondygnacji.

– Osiedle Kościuszki jest kameralną, przemyślaną i jakościową inwestycją stanowiącą bezpieczną, spokojną oazę w gąszczu kilkumilionowej Aglomeracji Śląskiej. Współpracujący z nami lokalni architekci zadbali o to, by Osiedle spełniało oczekiwania osób prowadzących przeróżne style życia – mówi Małgorzata Ostrowska, Dyrektorka Pionu Sprzedaży i Marketingu w J.W. Construction.

Źródło: J.W. Construction.