rynek nieruchomości na wynajem

Klub CityFit w Lublin Plaza

alex-knight-309862-unsplash

Całodobowy dostęp, 1600 m2 powierzchni, 8 stref treningowych, 300 urządzeń klasy premium, zajęcia fitness w cenie karnetu i brak długoterminowych umów. To wszystko oferuje nowy klub sieci CityFit w centrum handlowym Lublin Plaza. Otwarcie odbędzie się w marcu, natomiast przedsprzedaż karnetów na www.cityfit.pl już ruszyła.

– Klub zlokalizowany jest na II piętrze i zajmuje powierzchnię blisko 1600 m2. Cieszymy się, że CityFit dołączy do grona najemców Lublin Plaza. Naszą strategią jest tworzenie przestrzeni stanowiących miejsca spotkań i odpowiadających na potrzeby lokalnych konsumentów, dlatego mamy nadzieję, że nowy klub fitness spotka się z dużym zainteresowaniem naszych klientów – powiedziała Agata Paśnikowska-Smyłek, Dyrektor Centrum Lublin Plaza.

Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń treningowa wyposażona zostanie w prestiżowy sprzęt TechnoGym i Matrix oraz akcesoria wiodących firm, m.in. Escape Fitness. Klubowicze będą mieli do dyspozycji 8 stref aktywności, wśród których znajdują się studio fitness, strefa warm up/cool down, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa funkcjonalna, strefa crossfit oraz strefa relaksu, w której można odpocząć po treningu.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora