rynek nieruchomości na wynajem

Karczunkowska Office Park w pełni skomercjalizowany

Karczunkowska Office Park

Przy okazji zmiany formy prawnej ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na spółkę akcyjną warszawska firma Totalbud pracująca od wielu lat na rynku generalnych wykonawców wprowadziła się do swojej nowej siedziby. 

Nową siedzibę firmy stanowi Karczunkowska Office Park w Warszawie na Ursynowie przy ulicy Karczunkowskiej 46. Czterokondygnacyjny budynek z garażem w podziemiu został także zaprojektowany przez Totalbud. Nieruchomość stanęła na działce o powierzchni 11635 metrów kw., jaką Totalbud kupił wraz z warunkami zabudowy. Powierzchnia zabudowy wyniosła 3105 metrów kw., natomiast kubatura obiektu osiągnęła 24628 metrów sześciennych.

Właścicielem budynku jest Totalbud, sam natomiast zajmuje w nim jedno piętro. Własny projekt i inwestycję komentuje prezes Totalbudu Mariusz Pałka: „W okolicy panuje duża konkurencja w kwestii obiektów biurowo-magazynowych, ale mamy satysfakcję, że nasz budynek ma na tym tle bardzo dobrą opinię. Zaprojektowaliśmy go tak, aby w częściach biurowych i magazynowych mógł pomieścić różne firmy o zróżnicowanych specyficznych potrzebach i zostało to w pełni docenione. Łącznie w obiekcie znalazło siedziby sześć firm, co skomercjalizowało KOP w całości. Inwestycję tę zrealizowaliśmy z bardzo dobrych materiałów. Zarówno w fazie projektowej, jak i wykonawczej dołożyliśmy wszelkich starań, aby budynek miał jakość i wewnętrzne funkcjonalności obiektów klasy A, choć oczywiście z powodu lokalizacji formalnie rzecz biorąc klasy takiej nie ma”.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora