Informacje dnia

Jest firma od komercjalizacji biurowców Wielkopolskiego Centrum Wspierania Inwestycji

PPTP_Segment BKnight Frank został wybrany przez Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji na agenta  odpowiedzialnego za komercjalizację dwóch biurowców w Poznaniu. Jednym z nich jest segment B wchodzący w skład Poznańskiego Parku Technologiczno – Przemysłowego (PPTP). Drugi to budynek biurowo – usługowy Za Bramką.

 Ukończony w 2014 roku, segment B Poznańskiego Parku Technologiczno – Przemysłowego (PPTP), jest usytuowany w południowej części Poznania, w pobliżu węzła autostrady A2 – Poznań Luboń. Wzdłuż nieruchomości biegnie trasa kilku linii autobusowych, umożliwiających komunikację z centrum i innymi częściami miasta. Biurowiec znajduje się w odległości około 3 km od dworca kolejowego i autobusowego. Składa się z siedmiu kondygnacji, o łącznej powierzchni użytkowej prawie 5 600 m kw.

Za Bramką to nieruchomość komercyjna zlokalizowana, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Rynku, która jest kluczowym elementem rewitalizacji Placu Kolegiackiego w Poznaniu. Budynek zostanie oddany do użytku w sierpniu 2016 roku.  Łączna powierzchnia tego siedmiokondygnacyjnego obiektu usługowo-biurowego wynosi ponad 16 000 m kw..

Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji jest spółką, której jedynym udziałowcem jest miasto Poznań. Jednym z kluczowych elementów działalności WCWI są działania na rzecz rozwoju Poznania i regionu, poprzez pozyskiwanie inwestorów i wsparcie procesów inwestycyjnych w Wielkopolsce.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora