rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

InterContinental Hotels Group wzmacnia obecność w Polsce

_MG_5608
IHG® (InterContinental Hotels Group), jedna z czołowych firm hotelarskich na świecie, ma przyjemność poinformować o podpisaniu umowy franczyzowej na hotel pod dwiema markami w Gdańsku wraz z Marvipol Development.

Budynek, którego otwarcie jest planowane na maj 2021 r., pomieści hotele Holiday Inn Express® i Staybridge Suites®. Będzie to drugi dwumarkowy kompleks IHG w Polsce — w zeszłym roku firma zapowiedziała otwarcie swojego największego hotelu w Polsce, 430 pokojowego Crowne Plaza® i Holiday Inn Express® w Warszawie.

210-pokojowy Holiday Inn Express® będzie się znajdować na piętrach od drugiego do szóstego. Natomiast 136-pokojowy Staybridge Suites® będzie zajmować piętra od siódmego do dziesiątego.

„Bardzo się cieszymy z planowanego otwarcia hotelu pod dwiema markami IHG w Gdańsku. Jest to miasto popularne wśród gości biznesowych i turystów, a nasze marki Staybridge Suites i Holiday Inn Express oferują im doskonale dopasowane opcje dłuższego lub krótszego pobytu służbowego, podczas przeprowadzki czy w ramach urlopu” – powiedział Miguel Martins, Dyrektor ds. Rozwoju IHG w Polsce.

„Bardzo się cieszymy z nawiązania po raz pierwszy współpracy z IHG i planów budowy tego dwumarkowego hotelu. Holiday Inn Express i Staybridge Suites to cieszące się zaufaniem hotelowe marki i naszym zdaniem zaspokoją one najlepiej rosnące zapotrzebowanie w tej lokalizacji. Jesteśmy gotowi do wspólnej pracy nad pomyślną realizacją tej inwestycji” – powiedział Mariusz Poławski, Wiceprezes Marvipol Development.

IHG ma obecnie w Polsce 10 otwartych hoteli.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora