rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

II etap inwestycji INSPIRE w Katowicach z generalnym wykonawcą

ej-yao-194786-unsplash
Generalnym wykonawcą prac budowlanych II-go etapu INSPIRE  jest ponownie firma Grimbud.

W ramach kolejnego etapu budowany będzie budynek C. Firma Grimbud realizuje także I etap INSPIRE (budynki A i B). Planowany termin zakończenia II etapu inwestycji przewidywany jest na IV kwartał 2021 roku.
INSPIRE to inwestycja mieszkaniowa OKAM, która powstaje w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. Budynek C dostarczy na lokalny rynek 60 mieszkań o powierzchni od 28 do 140 metrów kw., w tym penthouse’y na ostatniej kondygnacji.
Wartość podpisanego kontraktu na roboty budowlane w zakresie generalnego wykonawstwato 19.650.000 zł netto.

 – II etap przewiduje powstanie budynku C, który jest położony najbliżej linii wody. Cała architektura budynku jest oparta o filozofię „life balance”: to miejsce do życia, a nie tylko do mieszkania. Komfort, wysokie walory estetyczne oraz znakomita jakość i funkcjonalność to określa ten niewielki, bo liczący około 4 tys. metrów kwadratowych budynek, który został wkomponowany w blisko 2 tys. metrów kwadratowych zielonej działki. Warto podkreślić, że penthouse’y będą posiadały dwupoziomowe tarasy. Dzięki szklanej balustradzie na wyższej kondygnacji będzie można podziwiać widoki bez żadnych zakłóceń. Przewidziano również możliwość instalacji jacuzzi na tarasie. – mówi Arie Koren, CEO OKAM.

 – To nie jest nasz pierwsza współpraca. Wiemy, że dla inwestora, którym jest OKAM liczy się wysoka jakość oraz terminowość. Dzięki doświadczonej i doskonale zorientowanej w najnowszych trendach w budownictwie kadrze specjalistów możemy zagwarantować tę jakość. Posiadamy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością. Stosujemy nowoczesne technologie, wykorzystujemy tylko sprawdzone środki i materiały budowlane dzięki temu zrealizowane przez nas obiekty cieszą się uznaniem i inwestorów i mieszkańców, nie tylko ze względów wizualnych, ale także funkcjonalnych. – mówi Ryszard Maciak, Prezes Zarządu Grimbud.