rynek nieruchomości na wynajem

ID Logistics zdecydował się na przedłużenie umowy najmu powierzchni magazynowej i socjalno-biurowej

Hillwood Wrocław Wschód II (1)
ID Logistics zdecydował się na przedłużenie umowy najmu po czterech latach współpracy z Hillwood Polska. Wynajmowana powierzchnia obejmuje  51,5 tys. mkw magazynu oraz 2,4 tys. mkw przestrzeni socjalno-biurowej. Decyzja ta podkreśla stabilność relacji między obiema firmami.

Park logistyczny Hillwood Wrocław Wschód II, zlokalizowany w miejscowości Wojkowice w gminie Żórawina, znajduje się zaledwie 20 km od centrum Wrocławia oraz 160 km od granicy z Niemcami. Jego dogodna lokalizacja, w bliskiej odległości od autostrady A4 oraz Międzynarodowego Portu Lotniczego Wrocław – Strachowice, sprawia, że stanowi strategiczne centrum dystrybucji dla licznych przedsiębiorstw działających w sektorze logistycznym.

– Po czterech latach współpracy zdecydowaliśmy się na przedłużenie  umowy najmu. Jesteśmy zadowoleni z tego jak rozwija się nasza współpraca i relacje z Hillwood Polska. Profesjonalna i sprawna komunikacja oraz jakość oferowanych powierzchni sprawiły, że zostajemy na dłużej w Hillwood Wrocław Wschód II – komentuje Yann Belgy Dyrektor Generalny  ID Logistics.

ID Logistics na terenie Hillwood Wrocław Wschód II będzie zajmował się logistyką kontraktową dla jednego ze swoich klientów z branży e commerce.

– Niezmiernie cieszy nas zaufanie jakim darzy nas ID Logistics. Jest to dla nas dowód, że przywiązanie do jakości, które objawia się w dostarczanej powierzchni magazynowej oraz naszych kompetencjach jest właściwym kierunkiem działania. Po czterech latach wzorowej współpracy ID Logistics podjęło decyzję o jej kontynuowaniu. To najlepsza referencja jaką można dostać. Jednocześnie mamy nadzieję, że nasza kooperacja będzie się układać równie dobrze jak dotychczas i będzie miała ona wymiar długookresowy – mówi Wojciech Dachniewski, Business Development Director w Hillwood Polska.

Nieruchomość inwestycyjna Hillwood Wrocław Wschód II posiada certyfikat BREEAM na poziomie Excellent, co potwierdza, że jest to obiekt zbudowany zgodnie z najwyższymi wymogami zrównoważonego budownictwa. Zostało to również docenione przez najemców, którzy w pełni skomercjalizowali podwrocławski kompleks.

 Źródło: Hillwood Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora