rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

i2 komercjalizuje nieruchomość komercyjną „Między Basztami”

Bulwar Staromiejski_budynek Między BasztamiKolejny budynek Bulwaru Staromiejskiego – nowej inwestycji i2 Development we Wrocławiu – będzie komercjalizowany. Chodzi o obiekt zwany „Między Basztami”. Wpasowany między fragmenty dawnego muru miejskiego i park ze starodrzewem budynek będzie miał tylko cztery mieszkania na piętrze i lokale usługowe na  parterze.

Budowla powstała około XVIII wieku, przylega do muru miejskiego biegnącego przy Arsenale, który jest jednym z najstarszych zachowanych obiektów obronnych w Europie.

Deweloper przewidział tam 4 mieszkania o powierzchni od 29,80 do 42,12 mkw. Usługi consierge, drzwi antywłamaniowe do lokali i wideodomofony zapewnią wygodę i bezpieczeństwo, o które dodatkowo zadba ochrona i monitoring Bulwaru Staromiejskiego.

 „Między Basztami” jest częścią Bulwaru Staromiejskiego – flagowego projektu urbanistycznego i2 Development – położonego zaledwie kilkaset metrów od Rynku – na terenie dawnego szpitala im Babińskiego. Planowany termin zakończenia inwestycji to IV kwartał 2016 r.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora