Informacje dnia

Hotelowa nieruchomość inwestycyjna B&B Poznań Old Town już otwarta dla gości

bb_poznan_old_town_hall_wejsciowy_m
W czerwcu 2022 roku w centrum stolicy Wielkopolski, przy Placu Wolności 16 swoje podwoje otworzył hotel B&B Poznań Old Town.

Jest to już drugi obiekt, który w ostatnim czasie dołączył do międzynarodowej grupy, B&B. Grupa ta posiada w swoim portfolio już ponad 600 hoteli.
Aranżacja wnętrz hotelu B&B Poznań Old Town odwołuje się do lokalnej architektury oraz tradycji. Przestronne lobby aranżacją nawiązuje do street artu oraz legendarnego już festiwalu Malta. Na uwagę zasługuje indywidualny, stylowy wystrój części wspólnych na parterze, o który zadbała pracownia Tremend.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, rozszerzamy naszą ofertę o kolejną destynację, kontynuując przy tym model rozwoju oparty na najmie nieruchomości. Dążymy do tego, by nasi goście mogli skorzystać ze standardu B&B we wszystkich największych polskich miastach. Każde kolejne otwarcie przybliża nas do realizacji tego celu – mówi Beatrice Bouchet, stojąca na czele B&B Hotels Polska i dodaje: – dotąd pod naszą marką działały obiekty we Wrocławiu, w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Katowicach, Toruniu, Nowym Targu oraz Rzeszowie. Ostatnio dołączył do nich hotel w Lublinie. Teraz przyszedł czas na Poznań.