Z życia spółek

Hotel Campanile Kraków świętuje jubileusz XX-lecia

Campanile_Krakow_1

Hotel Campanile Kraków to jeden z najatrakcyjniej zlokalizowanych hoteli Louvre Hotels Group w Polsce. W lipcu obiekt obchodził jubileusz dwudziestolecia.

Hotele Campanile od ponad 40 lat podążają z duchem zmieniających się czasów. Z okazji jubileuszu krakowskiego obiektu załoga hotelowa wyruszyła w miasto, by w samym sercu Grodu Kraka podzielić się z mieszkańcami i turystami smakiem wyjątkowych chwil.
Spacerujący po Plantach i ulicą św. Tomasza przechodnie z daleka mogli zobaczyć przystrojone firmowymi balonami urodzinowe stoisko Campanile. Upominki czekały również na gości meldujących się w hotelu.

Dwudzieste urodziny naszego hotelu stały się dla nas kolejną okazją, by wyjść na spotkanie miastu i zaakcentować, że Campanile Kraków niezmiennie pozostaje częścią lokalnej społeczności, która buduje przyjazny klimat turystycznej części Krakowa. Cieszymy się, że nasze małe święto spotkało się z tak ciepłym przyjęciem mieszkańców i turystów – mówi Tomasz Krekora, dyrektor generalny hotelu Campanile Kraków.