rynek nieruchomości na wynajem

Hala komercyjna dla GTV w ramach nieruchomości inwestycyjnej MLP Pruszków II z wiechą

_14A0427
Na terenie nieruchomości inwestycyjnej MLP Pruszków II zakończone zostały prace konstrukcyjne przy budowie nowoczesnej hali magazynowej dla firmy GTV.

W uroczystości zawieszenia symbolicznej wiechy udział wzięli przedstawiciele MLP Group, najemcy, firmy Pekabex – generalnego wykonawcy oraz podwykonawców. Zgodnie z założeniami oddanie gotowego obiektu do użytkowania, liczącego 32 tys. m2, planowane jest w kwietniu 2023 roku.
Firma GTV na cele magazynowe zamierza przeznaczyć ponad 30,2 tys. m². Natomiast duże nowoczesne przeszklone przestrzenie biurowe na trzech kondygnacjach zajmą kolejne 1,6 tys. m².

„To nasz dziesiąty wspólny kontrakt z MLP Group. Jestem bardzo dumny z tego, że Pekabex, jako jedna z największych firm budowlanych w Polsce, został przez Państwa wybrany do realizacji hali D1 i możemy poszczycić się tym, że wykonaliśmy 1/3 powierzchni magazynowych Parku w Pruszkowie. Mam nadzieję, że przed nami jeszcze wiele wspólnych działań oraz takich spotkań wieńczących sukcesy. Najemcy – firmie GTV, życzę, aby halę użytkowało się wygodnie i z przyjemnością” – powiedział Tomasz Seremet, Członek Zarządu Pekabex S.A.

Centrum logistyczne MLP Pruszków II należy do największych kompleksów magazynowych w regionie aglomeracji warszawskiej. To jednocześnie jeden z najpopularniejszych i najszybciej rozbudowywanych projektów z naszego krajowego portfolio. Nowy obiekt powstający dla firmy GTV to kolejna inwestycja przeznaczona dla naszego wieloletniego partnera korzystającego obecnie już z ponad 20 tys. m2 nowoczesnej powierzchni. Bardzo dziękujemy firmie Pekabex za sprawną realizację projektu. Wciąż duży potencjał do rozbudowy parku logistycznego pozwala nam rosnąć razem z najemcami i w ten sposób elastycznie dopasowywać ofertę do ich zwiększających się potrzeb” – dodał Tomasz Zabost, Członek Zarządu MLP Group S.A.

MLP Pruszków II to nowoczesne centrum logistyczne położone w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa.

„Decydując się na obiekt build-to-suit od MLP Group mogliśmy dostosować magazyn, biuro i ich rozkład do charakterystyki naszej działalności i prowadzonych przez nas operacji logistycznych. Są one zróżnicowane, ponieważ w ofercie GTV posiadamy asortyment z wielu grup produktowych: od akcesoriów meblowych, przez systemy przesuwne oraz oświetlenie LED, kończąc na narzędziach ręcznych oraz odzieży BHP. Łącznie jest to blisko 12000 produktów. Wybierając nowy kompleks logistyczny nie mogliśmy także pominąć kwestii proekologicznych, dlatego bardzo ważny jest dla nas fakt, że budynki w parku MLP Pruszków II są przyjazne środowisku naturalnemu i posiadają certyfikat BREEAM” – komentuje Arkadiusz Marcyjanik, dyrektor logistyki GTV.

Źródło: MLP Group.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora