rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Grupa Murapol zaprasza na ostatni w tym roku Mieszkaniowy Dzień Otwarty

Bielsko-Biała Murapol Trzy Lipki
Grupa Murapol zaprasza na ostatni w tym roku Mieszkaniowy Dzień Otwarty.

Rok 2023 dobiega końca, dlatego nie pozostało zbyt wiele czasu, by skorzystać z grudniowej oferty promocyjnej Grupy Murapol. W jej ramach deweloper postawił do dyspozycji nabywców 260 mieszkań i apartamentów inwestycyjnych z pakietami bonusów w promocyjnej cenie z 2023 roku. Dla klientów, którzy nadal rozważają zakup lokalu i szukają atrakcyjnej oferty, Grupa Murapol organizuje 16 grudnia Mieszkaniowy Dzień Otwarty. To okazja, by przyjść do biur sprzedaży dewelopera i dowiedzieć się więcej o aktualnej promocji.

Sobotnie spotkania odbędą się w biurach sprzedaży dewelopera w: Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Tychach i Wrocławiu. Doradcy będą do dyspozycji klientów od godz. 9.00 do 14.00. Warto przyjść 16 grudnia do wybranego oddziału w swoim mieście i porozmawiać z nimi o aktualnej promocji, bo trwa ona tylko do końca miesiąca.

– Przed nami Święta Bożego Narodzenia, a co za tym idzie okres pełen przygotowań – z pewnością ciężko będzie wygospodarować czas w wirze sprawunków i przedświątecznej gorączki, by na spokojnie podjąć decyzję o zakupie lokalu. Właśnie z tego powodu organizujemy dla naszych klientów Mieszkaniowy Dzień Otwarty w najbliższą sobotę. Nie warto odkładać decyzji zakupowej na później, polecam już teraz zapoznać się z promocyjną pulą lokali w swoim mieście, a następnie przyjść do wybranego biura sprzedaży, by porozmawiać z doradcami o jej szczegółach. To już ostatnia szansa na zakup mieszkania i apartamentu inwestycyjnego w promocyjnej cenie z 2023 roku – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

W ramach grudniowej puli deweloper oferuje aż 260 lokali w 18 projektach na terenie Bielska-Białej, Bydgoszczy, Chorzowa, Gdańska, Gliwic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Siewierza, Sosnowca, Torunia, Tychów i Wrocławiu. W cenie mieszkania lub apartamentu inwestycyjnego z pakietem bonusów o wartości nawet 196 tys. zł można otrzymać rabat, nawet dwa miejsca postojowe w podziemnych halach garażowych lub naziemne, smart home w wersji premium oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu. Co istotne, większość mieszkań z grudniowej puli dewelopera spełnia kryteria programu Bezpieczny kredyt 2%, a wybrane z nich kwalifikują się także do Mieszkania bez wkładu własnego.

Źródło: Grupa Murapol.