rynek nieruchomości na wynajem

Grupa hotelowa Accor stworzyła nowy koncept inwestycyjny – nowa nieruchomość powstanie w Gruzji

NOVOTEL LIVING BATUMI_wizualzacja (3)
Grupa hotelowa Accor stworzyła nowy koncept inwestycyjny – nowa nieruchomość powstanie w Gruzji.

Międzynarodowa grupa hotelowa Accor stworzyła nowy koncept – NOVOTEL LIVING. Adresatami koncepcji są podróżnicy i inwestorzy, którzy szukają opłacalnych form lokowania swoich pieniędzy. Oddanie NOVOTEL LIVING BATUMI zaplanowane jest na czerwiec 2024 roku. Za realizację odpowiada firma MARDI HOLDING, a jej przedstawicielką na rynkach polskim, czeskim oraz krajów bałtyckich jest Oksana A. Żendarska, ekspertka od sprzedaży nieruchomości zagranicznych z międzynarodowym, ponad dwudziestoletnim doświadczeniem.

Koncept NOVOTEL LIVING BATUMI stanowi połączenie obsługi hotelowej, którą prezentuje marka NOVOTEL, z obsługą apartamentów. W inwestycji w Gruzji znajdzie się 160 mieszkań o powierzchni od 33 do 74 mkw. Apartamenty zostaną wykończone zgodnie z najwyższymi standardami marki Accor.

NOVOTEL LIVING BATUMI jest doskonałą alternatywą dla osób, które chcą inwestować w nieruchomości, a jednocześnie szukają idealnego domu dla siebie i swojej rodziny. Inwestorzy mogą kupować mieszkania i partycypować w zyskach z wynajmu apartamentów gościom. W naszej inwestycji może to wynieść nawet do 15% zysku rocznie. Właściciele mogą również wykorzystywać mieszkanie na własne potrzeby w określonym okresie w roku. Już w tej chwili sprzedanych mamy ponad 50 % apartamentów. Okazuje się, że Polacy, także mieszkający poza granicami Polski, chętnie inwestują w ten nowy koncept – tłumaczy Oksana A. Żendarska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora