Informacje dnia

Ghelamco wybuduje biurowiec .big w Krakowie

BIG_night

 .big –  biurowiec o powierzchni 10 tys. mkw. powstaje w Krakowie u zbiegu ulic Generała Bohdana Zielińskiego i Kapelanka. Jest to pierwszy projekt Ghelamco w Krakowie.

 Biurowiec zaoferuje blisko 10 tys. mkw. powierzchni biurowej i 1,5 tys. mkw. powierzchni handlowej. big powstaje w doskonałej lokalizacji, niedaleko centrum, w sąsiedztwie pięknych terenów Parku Skały Twardowskiego i zalewu Zakrzówek. Zakończenie budowy przewidziano w połowie 2018 roku.

.big to kameralna inwestycja zaprojektowana przez krakowską pracownię architektoniczną Q-arch. Pięciopiętrowy biurowiec będzie się wyróżnia
elegancką architekturą i nietypowymi rozwiązaniami. Najemcom zaoferuje łatwe w aranżacji biura (o powierzchni piętra ponad 2,1 tys. mkw.). Część firm będzie miała do dyspozycji własne tarasy. Dodatkowo na pierwszym piętrze, wewnątrz bryły budynku, powstanie patio, w którym będzie można zaaranżować mini ogród. Do dyspozycji wszystkich użytkowników biurowca zostanie oddany blisko 200-metrowy taras na dachu, z którego rozciągać się będzie widok na Wawel.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora