rynek nieruchomości na wynajem

Gdańska nieruchomość inwestycyjna Palio Office Park podpisała umowę z nowym najemcą

Palio Office Park - wizualizacja

Gdańska nieruchomość inwestycyjna podpisała umowę z nowym najemcą. Lider rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR – marka Antal, powiększyła swoją powierzchnię najmu w kompleksie Palio Office Park w Gdańsku.

W procesie najemcę reprezentowała agencja doradcza Corees Polska.
Antal to lider rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Specjalizuje się zarówno w rekrutacji, jak i doradztwie HR, budowaniu wizerunku pracodawcy i prowadzeniu badań rynku pracy.

Potrzeby pracodawców w zakresie rekrutacji specjalistów i menedżerów w województwie pomorskim stale rosną – zwłaszcza w sektorze IT oraz SSC/BPO. Aby zrealizować cele stawiane przez naszych klientów, w ostatnim czasie zwiększyliśmy czterokrotnie zatrudnienie w trójmiejskim oddziale Antal.
Nie poprzestajemy na tym i cały czas poszukujemy zarówno doświadczonych konsultantów ds. rekrutacji, jak i osób pragnących dopiero rozpocząć ścieżkę kariery w tym obszarze. Zagwarantowanie większej, bardziej komfortowej przestrzeni biurowej było w tej sytuacji niezbędne i cieszymy się, że cały proces zmiany przebiegł bardzo sprawnie – komentuje Ilona Wróbel, menedżer dywizji SSC/BPO w gdańskim biurze Antal.

Nieruchomość inwestycyjna Palio Office Park A to I etap wielofunkcyjnego kompleksu biurowo – usługowego zlokalizowanego przy ulicy Jana z Kolna w Gdańsku. Zespół 8 nowoczesnych budynków powstanie na terenie Stoczni Gdańskiej w otoczeniu tworzącego się nowego centrum biznesowego i kulturalnego miasta. Projekt należy do portfolio polskiego inwestora i dewelopera, Cavatina Holding.

– Nasi najemcy mogą liczyć na dogodne warunki do stworzenia wygodnego i przyjaznego środowiska pracy odpowiadającego zróżnicowanym dziś potrzebom pracowników. Cieszę się, że ten potencjał po raz kolejny dostrzegła firma Antal i postanowiła powiększyć swoją powierzchnię najmu w Palio Office Park. Zainteresowanie ze strony firm takich, jak Antal, bardzo dbających o wysoką jakość biurowej przestrzeni dla swoich zespołów oraz dogodną lokalizację, to dla nas potwierdzenie, że inwestycja Cavatina Holding wpisuje się w aktualne potrzeby rynku. – mówi Tomasz Zydorek, Leasing Director w Cavatina Holding.

– Antal po powiększeniu powierzchni, na dobre rozgościł się w przestrzeniach gdańskiego Palio Office Park. Gratuluję obu stronom sprawnie i profesjonalnie przeprowadzonego procesu, a przedstawicielom Antal dziękuję za możliwość współpracy. – mówi Marek Ciunowicz, CEO w Corees Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora