rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Gdańska inwestycja Olivia Centre zajmuje trzeci w historii wynik komercjalizacji powierzchni biurowej

DJI_0678 (1)

W ciągu kilku ostatnich miesięcy gdańska inwestycja Olivia Centre podpisała 12 umów najmu na łączną powierzchnię ponad 20 tyś. metrów kwadratowych.

Powyższy wynik potwierdza duże zainteresowanie rynku tym największym w Polsce centrum biznesowym. Nowe umowy dotyczą zarówno dotychczasowych klientów, którzy dobierają dodatkową powierzchnię, jak i nowych najemców. W okresie ostatnich trzech lat inwestycja w Gdyni postawiła na rozwój przestrzeni ogólnodostępnych, rekreacyjnych i lifestylowych. Dzięki temu Olivia Centre przyciąga do siebie nie tylko nowych najemców, ale również mieszkańców Gdańska i turystów.


Ten rok to jeden z najlepszych okresów w historii Olivii w obszarze najmu powierzchni –
podsumowuje ostatnie miesiące Maciej Kotarski – dyrektor Działu Komercjalizacji Olivia Centre. Rekordowa jest ilość nowych Rezydentów – nowych firm, które wybrały nas na miejsce ulokowania swojego biura, przenosząc się tutaj z innych dzielnic Gdańska, ale też z Gdyni. Duzi, nowi rezydenci to AMS, Speednet, Nethansa i Telus (koordynujący biuro dla Facebooka). Większość firm obecnie dopuszcza pracę zdalna lub hybrydową, przez co w biurze kluczowa stała się jego jakość, atrakcyjność i codzienne, wyjątkowe doświadczenie użytkownika. Do tej pory wielu firmom wystarczało „jakieś biuro”, jednak w takim wypadku okazywało się, że home office jest lepszy niż „jakieś biuro”. Dlatego teraz firmy szukają czegoś wyjątkowego, najlepszego, unikalnego – a wtedy Olivia staje się naturalnym wyborem. Mnogość usług, restauracji, przestrzeni wypoczynku, relaksu czy wręcz rekreacji oraz usług edukacyjnych dla dzieci od pierwszego do osiemnastego roku życia, centrów konferencyjnych, a na końcu nasza wspaniała Olivia Garden i najwyższe, publicznie dostępne piętra Olivii Star to najbardziej atrakcyjny mix usług, jaki można znaleźć w Polsce.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora