rynek nieruchomości na wynajem

Galeria Wołomin z nowym najemcą – otwarcie salonu OCHNIK

Galeria Wołomin
Dzisiaj, tj. 29 maja, w Galerii Wołomin, następuje otwarcie salonu OCHNIK – jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek oferujących galanterię i odzież skórzaną. Nowoczesny sklep w formule „Shop in shop” to połączenie strefy odzieżowej i galanteryjno-walizkowej.

Salon OCHNIK w Galerii Wołomin został zaprojektowany według najnowszej koncepcji „Shop in shop”, tj. aranżacji, która zakłada tworzenie tzw. dwusalonów OCHNIK, czyli przestronnych sklepów przedzielonych na część odzieżową i galanteryjno-walizkową. Dzięki temu klienci Galerii Wołomin zyskają jeszcze szerszy dostęp do różnorodnego asortymentu marki. Przestronne wnętrze salonu i jego nowoczesna formuła umożliwiają odpowiednią ekspozycję bogatego asortymentu marki, sprzyjając udanym i komfortowym zakupom.

– Galeria Wołomin to atrakcyjne miejsce do rozwoju dla polskich i zagranicznych marek. Ostatnie miesiące to czas licznych otwarć, relokacji i powiększania salonów naszych dotychczasowych najemców. To również czas wdrażania innowacyjnych konceptów i nowych formatów sklepów – komentuje Tomasz Górski, Asset Manager NEPI Rockcastle. Cieszę się, że OCHNIK – tak znana i prestiżowa polska marka dołączyła do grona naszych najemców. Atrakcyjna i różnorodna oferta marki bez wątpienia spotka się z dużym zainteresowaniem naszych klientów – dodaje Górski

Na początku tego roku zakończyła się duża rozbudowa i modernizacja Galerii Wołomin. Wśród obecnych najemców centrum znajdują się cenione, polskie i międzynarodowe marki, w tym wiele dotąd niedostępnych w Wołominie takich, jak HalfPrice czy Douglas, a także regionalni przedsiębiorcy. W galerii znajduje się również 4-salowe, popularne kino Helios. Na zmotoryzowanych Klientów czeka blisko 830 miejsc parkingowych.

Salon OCHNIK zajmuje powierzchnię 300 m2, znajduje się obok salonu marki Deichmann oraz drogerii Hebe.

materiał prasowy


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora