Informacje dnia

Galeria Solna stawia na ofertę jednego z największych sprzedawców detalicznych w Polsce

Centrum Handlowe Galeria Solna, Inowroclaw Galeria Solna shopping mall in Inowroclaw Poland Inowroclaw, 2013/07/26 fot: Bernard Bialorucki http://bialorucki.com bernard@artmediafactory.pl tel. +48.609.458.521

fot: Bernard Bialorucki

Galeria Solna to inwestycja należąca do EPP. Centrum sstawia na ofertę jednego z największych sprzedawców detalicznych w Polsce – Netto.

Jeszcze w tym roku w Galerii Solnej zadebiutuje najnowszy koncept tej popularnej duńskiej sieci – Netto 3.0. Koncept ten wyróżnia się skandynawskim stylem i proponuje bogaty asortyment produktów w atrakcyjnych cenach. Netto zajmie powierzchnię 1487 mkw. Galeria Solna znajduje się w Inowrocławiu.

 – Rozszerzenie oferty Galerii Solnej o sieć Netto to odpowiedź na szacowany przez nas popyt oraz najnowsze trendy rynkowe, w których formaty wielkopowierzchniowe zastępowane są sklepami z bardziej wyselekcjonowaną ofertą. Szczególnie dużą popularnością cieszą się ostatnio sklepy, które pozwalają na zrobienie szybkich i wygodnych zakupów, oferując atrakcyjny wybór towarów w korzystnych cenach. Takie jest właśnie Netto – komentuje Adam Kłos, Asset Manager w EPP. – Prowadzimy też zaawansowane rozmowy z kolejnymi markami, które są bardzo zainteresowane dotarciem ze swoją propozycją do mieszkańców Inowrocławia. Jesteśmy przekonani, że wzmocniona i bardziej różnorodna oferta Galerii Solnej przyciągnie klientów o zróżnicowanych potrzebach zakupowych i będzie dopasowana do aktualnych oczekiwań konsumentów.

– Z naszych obserwacji wynika, że klienci coraz bardziej cenią sobie możliwość zrobienia wszystkich zakupów w jednym miejscu. Naszym założeniem jest być blisko klientów, a dzięki ulokowaniu Netto w Galerii Solnej zdecydowanie wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom – mówi Michał Guz, Head of Development w Netto Polska. – W tej chwili w Inowrocławiu funkcjonują trzy sklepy Netto. Jestem przekonany, że nasza oferta spotka się z zainteresowaniem kolejnych mieszkańców miasta, których już wkrótce będziemy mogli przywitać w naszych progach w nowej lokalizacji.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora