Z życia spółek

Galeria SFERA w Bielsku-Białej z nową strefą coworkingową

Strefa coworkingu w Galerii SFERA_1

W bielskiej Galerii SFERA, największym centrum handlowym na Podbeskidziu, do dyspozycji klientów oddano bezpłatną strefę coworkingową. Nowoczesne, komfortowe wnętrze ma służyć efektywnej pracy w przyjemnym otoczeniu.

Powstanie ogólnodostępnej strefy pracy jest efektem zaplanowanej i realizowanej modernizacji obiektu.
Strefa coworkingowa zlokalizowana jest na pierwszym piętrze Galerii I. W nowocześnie urządzonej sali o powierzchni 52 m.kw. znajdują się biurka do pracy indywidualnej, stół konferencyjny dla sześciu osób i wygodne kanapy. Nie zabrakło także miejsca relaksu z czytelnią książek. Dla wszystkich osób pracujących w strefie zapewniono bezpłatny dostęp do internetu. Nowa powierzchnia daje możliwości organizacji zebrania, szkolenia dla pracowników lub przeprowadzenia rozmów rekrutacyjnych w komfortowych warunkach. Przestrzeń jest dostępna nieodpłatnie, w godzinach pracy Galerii.

„Tworząc przestrzeń coworkingową w Galerii SFERA wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Bielska-Białej oraz regionu, a także naszych najemców, którzy potrzebują przestrzeni do przeprowadzenia rekrutacji, szkoleń i spotkań. Galerie handlowe są idealnym miejscem do lokalizacji stref coworkingowych, ponieważ konsumenci mogą w łatwy sposób połączyć pracę z zakupami i rozrywką. Powstanie takiego miejsca to efekt naszej strategii realizowanej pod hasłem „Galeria SFERA-spleciona z Tobą”, zgodnie z którą podkreślamy nasz związek z miastem i jego mieszkańcami”. – tłumaczy Monika Magner, Dyrektor Galerii SFERA.