Informacje dnia

Forum poświęcone analityce biznesowej i sztucznej inteligencji – w dniach 25-26 maja odbędzie się SAS Global Forum

SGF 2021

® Global Forum 2021 to jedno z najważniejszych globalnych wydarzeń poświęconych analityce biznesowej i sztucznej inteligencji. Bezpłatna, wirtualna konferencja odbędzie się w drugiej połowie maja i będzie miała 3 odsłony w zależności od regionu: amerykańską, azjatycką i edycję EMEA. Partnerami wydarzenia są firmy: Accenture, Deloitte, Intel oraz Microsoft.

Podczas konferencji odbędą się dziesiątki prelekcji z udziałem klientów SAS, którzy opowiedzą, w jaki sposób najnowsze rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego i analityki w chmurze, w połączeniu z ciekawością i kompetencjami pozwalają rozwijać ich biznes i poprawiać jakość życia.
SAS Global Forum to także inspirujące prelekcje keynote speakerów, występy przedstawicieli branży rozrywkowej, ale również okazja dla przedstawicieli kadry kierowniczej, ekspertów barnażowych i technologicznych, specjalistów data science oraz innych użytkowników analityki do znalezienia odpowiedzi na najważniejsze pytania biznesowe. W poprzedniej edycji wydarzenia wzięło udział ponad 22 000 uczestników z całego świata.

Dwutygodniowa konferencja SAS Global Forum zostanie podzielona na trzy regiony: amerykański (18-20 maja), azjatycki (19-20 maja) i EMEAR (25-26 maja).

Na tej konferencji każdy, kto chce dowiedzieć się, w jaki sposób analityka pozwala robić wielkie rzeczy, znajdzie coś dla siebie – powiedziała Dina Duhon, szefowa rady SAS Global Forum 2021 i dyrektor ds. modelowania ryzyka kredytowego i decision science w BMO Financial Group. Uczestnicy będą mieć wiele okazji, żeby nauczyć się czegoś nowego, nawiązać znajomości czy zainspirować się podczas prelekcji keynote speakerów, sesji klientów, sympozjów studenckich czy paneli poświęconych innowacji.

mat.pras.