rynek nieruchomości na wynajem

Firma Westrock wprowadza się do nieruchomości inwestycyjnej Quattro Business Park w Krakowie

6eff46bec7f055c4f97be2070e549913

Firma Westrock jest amerykańskim producentem opakowań dla branży kosmetycznej. Firma ta będzie nowym najemcą krakowskiego kompleksu biurowego Quattro Business Park.

Firma wynajęła ponad 800 mkw. na pierwszym piętrze budynku D. Otwarcie biura Westrock w nieruchomości komercyjnej Quattro planowane jest jeszcze w październiku 2022 roku.
W najbliższym czasie Quattro Business Park przejdzie modernizację, dzięki której zyska kolejne funkcjonalności i udogodnienia. Nieruchomość inwestycyjna Quattro Business Park to nowoczesny kompleks biurowy obejmujący pięć budynków (A, B, C, D oraz FIVE) o łącznej powierzchni 66 tys. mkw. Zlokalizowany jest w północno-wschodniej części Krakowa.

„Serdecznie witamy firmę Westrock w społeczności najemców Globalworth. Jestem przekonana, że nowe biuro w Quattro Business Park spełni oczekiwania nowego najemcy, który docenił atrakcyjną lokalizację naszego kompleksu biurowego, udogodnienia i funkcjonalne powierzchnie. Jako właściciel i zarządca budynków cały czas pracujemy nad dostosowaniem naszych biurowców do potrzeb naszych najemców i najwyższych standardów rynkowych. W Quattro Business Park już wkrótce zajdzie wiele interesujących zmian, także w jego otoczeniu, bowiem dzielnica nieustannie się rozwija” – mówi Julie Archambault, Asset Management & Leasing Director w w Globalworth Poland.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora