Z życia spółek

Firma Walter Herz z nagrodą HOF Awards 2023

Winner HOF Awards 2023Firma Walter Herz zdobyła tytuł Best of the Best Local Real Estate Agency of the Year w regionie Europy Środkowej i Wschodniej w konkursie CIJ EUROPE.

Walter Herz jest jedną z wiodących firm doradczych na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Firma otrzymała nagrodę Best of the Best Local Real Estate Agency of the Year w konkursie HOF Awards 2023 organizowanym przez CIJ – Construction & Investment Journal, renomowany magazyn branżowy, dedykowanym rynkowi nieruchomości w Europie Środkowej i Wschodniej.

Polska agencja wywalczyła nagrodę Best of the Best Hall of Fame Awards, stanowiącą ukoronowanie serii CIJ Awards organizowanych w poszczególnych państwach, w konkursie w którym zwycięskie firmy, inwestycje, projekty, nowatorskie koncepcje i rozwiązania wprowadzane w Europie Środkowej i Wschodniej nagradzane są na poziomie regionalnym. W tegorocznym wydarzeniu brały udział firmy i realizacje  z Czech, Polski, Rumunii, Bułgarii, Serbii, Słowacji i Węgier.

Nagrody HOF Awards przyznawane są czołowym, profesjonalnym podmiotom działającym w sektorze nieruchomości w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie HOF Awards jest kontynuacją długiej tradycji przyznawania nagród branżowych CIJ Awards, które sięgają początkiem 2001 roku i obejmują obecnie Czechy, Polskę, Węgry, Rumunię, Serbię/SEE i Słowację.

– Jesteśmy niezwykle dumni, że zostaliśmy laureatem najstarszego konkursu branżowego organizowanego w Polsce od 2002 roku. Tytuł Best of the Best Local Real Estate Agency of the Year , który zdobyliśmy w tegorocznym HOF Awards, organizowanym w regionie CEE jest dla nas inspiracją do dalszego rozwoju. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie w działania, jakie prowadzimy w sektorze nieruchomości komercyjnych w Polsce oraz wysiłek włożony w rozwój firmy zostały dostrzeżone i docenione przez międzynarodowe jury. Tak prestiżowa nagroda jest dla nas wielkim wyróżnieniem – mówi Bartłomiej Zagrodnik, Managing Partner, CEO w Walter Herz.

Źródło: Walter Herz.