rynek nieruchomości na wynajem

Firma Wadim Plast wprowadzi się do magazynowej nieruchomości komercyjnej MLP Pruszków II

dji_0365-logo_m(1)
Firma Wadim Plast, jako nowy najemca, wprowadzi się do magazynowej nieruchomości komercyjnej MLP Pruszków II.

Firma działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, Wadim Plast, wynajęła 3240 m2 nowoczesnej powierzchni w nieruchomości komercyjnej MLP Pruszków II. Przekazanie obiektu planowane jest pod koniec br. W zawartej transakcji najemcę wspierała agencja MAXON Nieruchomości.
Projekt MLP Pruszków II to nowoczesne centrum logistyczne położone w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Jest to największy kompleks w regionie, którego docelowa powierzchnia najmu osiągnie 393 tys. mkw.

„Klient oczekiwał niestandardowych rozwiązań dostosowanych do specyfiki jego działalności. Dzięki elastycznemu podejściu dewelopera, udało nam się znaleźć powierzchnię magazynową spełniającą w pełni oczekiwania najemcy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z finalizacji transakcji, szczególnie biorąc pod uwagę stopień skomplikowania projektu. Wierzymy, że decyzja o wynajęciu powierzchni logistycznej w MLP Pruszków II przyczyni się do dalszego dynamicznego rozwoju firmy Wadim Plast. – komentuje Paweł Rąbkowski, Dyrektor w Dziale Industrial, MAXON Nieruchomości.
Rozbudowa instalacji fotowoltaicznych

„MLP Pruszków II znajdujący się w pobliżu aglomeracji warszawskiej jest jednym z najbardziej popularnych projektów w naszym portfolio. Bardzo dobra lokalizacja w połączeniu z rozbudowaną infrastrukturą, obejmującą m.in. montaż instalacji fotowoltaicznych, zachęca najemców do przenoszeniu tu prowadzonej działalności. Inwestycja utrzymuje jednocześnie cały czas bardzo duży potencjał do dalszej rozbudowy” – powiedział Tomasz Pietrzak, Leasing Director Poland w MLP Group S.A.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora