Informacje dnia

Firma V4 Group wynajęła powierzchnię biurową w jednym z najnowszych biurowców w Katowicach: DL Piano

DL Piano_Katowice

Firma doradcza skupiająca radców prawnych, konsultantów podatkowych, audytorów oraz księgowych, V4 Group, wynajęła powierzchnię biurową w jednym z najnowszych biurowców w Katowicach: DL Piano.

Wynajęta powierzchania stanowi kolejne biuro firmy działającej na czterech rynkach regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Firma prowadzi działalność w Polsce, Czechach oraz na Słowacji i Węgrzech. Do biurowca DL Piano wprowadzi się w październiku 2021 roku.
Biurowiec DL Piano wchodzi w skład portfolio biurowego polskiej firmy deweloperskiej i inwestycyjnej – DL Invest Group.

Biuro w Katowicach otworzyliśmy ze względu na wzrost znaczenia Śląska na biznesowej mapie kraju. Zgodnie więc z potrzebami naszych klientów już w październiku wprowadzimy się do biurowca DL Piano. Jest to budynek, który cechuje wysoka jakość, bardzo dobra ekspozycja na jedne z najważniejszych arterii komunikacyjnych w mieście, wygodna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja i mnogość funkcji towarzyszących w tym niezbędnych funkcji handlowych i usługowych, co znacząco ułatwia organizację dnia – mówi Paulina Szmolke, Partner Zarządzający polskim oddziałem V4 Group. Katowickie biuro dołączy do sieci naszych lokalizacji, które obecnie funkcjonują w Krakowie, Warszawie, Pradze, Bratysławie, Budapeszcie, Żilinie i Ostrawie – dodaje Paulina Szmolke.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora