rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Firma REDKOM rozpoczęła przebudowę nieruchomości inwestycyjnej Ozimska Park w Opolu

REDKOM_OZIMSKA_zdjęcie

Firma REDKOM rozpoczęła przebudowę nieruchomości inwestycyjnej Ozimska Park w Opolu.

Firma REDKOM ruszyła z przebudową opolskiej nieruchomości Ozimska Park. Generalnym Wykonawcą inwestycji została spółka Daldehog Poland. Centrum handlowe będzie jednym z ważniejszych i najbardziej nowoczesnych na mapie Opola. Otwarcie Ozimska Park w nowej odsłonie zaplanowane jest na IV kwartał 2023 roku.

– Trwają intensywne prace w ramach przebudowy Ozimska Park. Przyjęliśmy bowiem ambitny plan sprawnej modernizacji obiektu, który przy wsparciu naszego doświadczonego partnera – firmy Daldehog, planujemy zrealizować jeszcze w tym roku. Ozimska Park to rewitalizacja starego konceptu Galerii Ozimska, która w nowoczesnej odsłonie ma szansę stać się ważnym centrum dla mieszkańców Opola i przyjezdnych podkreśla Łukasz Komierowski, prezes REDKOM Development.

Generalny Wykonawca – Daldehog Poland to sprawdzony partner działający na polskim rynku od wielu lat. Posiada bogate doświadczenie w kompleksowej realizacji zróżnicowanych projektów, w tym handlowo-usługowych.
Za wynajem powierzchni w Ozimska Park odpowiada Mallson oraz JLL. Nadzór inwestorski nad procesem komercjalizacji oraz zarządzanie obiektem realizuje z kolei Scallier.

mat.prasowy


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora