rynek nieruchomości na wynajem

Firma LKQ Europe przedłuża umowę najmu w biurowej nieruchomości inwestycyjnej .KTW w Katowicach

Biurowce-.KTW-w-Katowicach.-Inwestycja-TDJ-Estate-4 (1)

Firma LKQ Europe przedłuża umowę najmu w biurowej nieruchomości inwestycyjnej .KTW w Katowicach.

Dotychczasowy najemca katowickiego kompleksu, firma LKQ Europe, przedłuża umowę najmu. Od 2023 roku spółka będzie kontynuować rozwój swojego Centrum Innowacji i Usług w wyższym biurowcu w ramach kompleksu .KTW w Katowicach. Tym samym firma stawia następny krok w realizacji strategii ukierunkowanej na rozbudowę i umacnianie pozycji rynkowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

– Katowice, z nowoczesną infrastrukturą i dynamicznym rozwojem, są idealnym miejscem do pozyskiwania międzynarodowych talentów. Jestem przekonany, że LKQ Europe już jest częścią historii sukcesu tego miasta. Budynek .KTW był dla nas naturalnym wyborem – nie tylko ze względu na doskonałą lokalizację, lecz także jego oddziaływanie na środowisko. Z niecierpliwością czekamy na przeprowadzkę do nowego biura, dzięki której będziemy mogli jeszcze bardziej efektywnie wdrażać naszą strategię, związaną z digitalizacją i innowacjami. Do 2024 roku planujemy rozbudować nasz zespół do 250 osób, które będą wspierać biznes i naszych klientów w całej Europie. Szukamy najlepszych specjalistów, którym możemy zaoferować nowoczesną, służącą współpracy przestrzeń i międzynarodowe środowisko pracy – mówi Scott Bamber, Managing Director, Centrum Innowacji i Usług LKQ.

Nowa powierzchnia dla LKQ Europe jest obecnie w budowie i została zaprojektowana przy silnym wsparciu Colliers. Zespół ekspertów z nowej platformy Colliers Define zaprojektował biuro, korzystając z niedawno wdrożonej nowej identyfikacji wizualnej LKQ Europe. Projekt jest już w fazie realizacji i będzie dostosowany do elastycznego i opartego na współpracy środowiska pracy.

Katowice to miasto doceniane przez inwestorów oraz dynamicznie rozwijające się i odnoszące sukcesy firmy. LKQ Europe jest tego doskonałym przykładem. Proces wyboru powierzchni biurowej prowadzony był z pełnym zaangażowaniem ekspertów z naszej nowej platformy Colliers Define, którzy odpowiadają za projekt architektoniczny i nadzór nad wykonaniem nowej przestrzeni biurowej. Dziękujemy LKQ za zaufanie i powierzenie nam tego ważnego projektu – mówi Barbara Pryszcz, Dyrektor Regionalna Colliers w Katowicach.

– Podziwiamy LKQ Europe za angażowanie się w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, wtórnego rynku motoryzacyjnego i dążenie do osiągnięcia całkowitej neutralności pod względem emisji CO2. Cieszymy się, że firma tak mocno skoncentrowana na ochronie środowiska doceniła ekologiczne rozwiązania zastosowane w budynkach .KTW, potwierdzone certyfikatem BREEAM – mówi Kamil Krępa, Leasing & Asset Director w TDJ Estate.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora