rynek nieruchomości na wynajem

Firma JANMAR Centrum w nieruchomości komercyjnej SEGRO Logistics Park Stryków

umowa
SEGRO Logistics Park Stryków to wyjątkowa przestrzeń logistyczna, dedykowana dla nowoczesnych biznesów. W nieruchomości komercyjnej pojawił się nowy najemca.

Polski producent opakowań z tektury falistej JANMAR Centrum rozpoczyna działalność w nieruchomości komercyjnej SEGRO Logistics Park Stryków. Firma wynajęła 7 300 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej. W transakcji pośredniczyła firma doradcza Renthis Estate.

– Aby spełniać oczekiwania naszych klientów oraz wzmacniać pozycję rynkowego lidera i wiarygodnego partnera, rozszerzamy działalność o kolejne centrum produkcyjne oraz magazynowe. W porozumieniu z naszym stałym kontrahentem Progroup wybraliśmy lokalizację w Polsce centralnej, w Strykowie i tam powstaje nasz drugi zakład produkcyjny. Obsłuży on nie tylko naszych klientów z innych części kraju i Europy, ale również usprawni tranzyt oraz skróci długość łańcuchów logistycznych, co pozwoli na znaczne oszczędności. W Strykowie będziemy realizować zarówno nowe projekty, jak i rozwijać już istniejące – tłumaczy Marcin Gatner, Prezes Zarządu JANMAR Centrum.

Nowa umowa z klientem to dowód zaufania do SEGRO ze strony lidera branży opakowań, firmy JANMAR Centrum. Lokalizacja w parku logistycznym wyposażonym w wiodące technologie jest wspaniałą okazją do uzyskania najlepszych efektów dla JANMAR Centrum. Wierzymy, że dzięki temu zyski będą rosły, a optymalne wykorzystanie przestrzeni przysłuży się szybkim zwrotom z inwestycji – mówi Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora